Mexen G00 termosztatikus sarokkészlet takarólap R, Duplex, DN50, fehér - W907-900-905-20
search
Index:
W907-900-905-20
Szín:
Fehér
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Fehér - ()
A Mexen G00 termosztatikus sarokkészlet takarólap R, Duplex, DN50, fehér, ideális megoldás a fűtési rendszeréhez. A sárgarézből készült szelep G 1/2" csatlakozás átmérővel rendelkezik, fehér színnel, max. 120°C működési hőmérséklet és 10 bar üzemi nyomás mellett. Kialakítása lehetővé teszi az alsó csatlakozást 50 mm-es távolsággal, valamint a fej bal vagy jobb oldali szerelhetőségét. A készlet fehér dupla rozettát és sárgaréz hüvelyeket tartalmaz, amely esztétikus megjelenést és tartósságot biztosít.
Műszaki adatok:
Szelep anyaga: Sárgaréz
Szelep színe: Fehér
Szelep csatlakozás átmérője: G 1/2"
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Ellátó és elzáró radiátorszelep
Alsó csatlakozás 50 mm-es távolsággal
Fej menete: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Fehér
Szabályozási skála: 0-5
Hőmérséklet-szabályozási tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelem 5°C
A fej bal vagy jobb oldali szerelhetősége
Takarólap színe: Fehér
Rozetta anyaga: Rozsdamentes acél
Rozetta szélessége: 115 x 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső nyílás átmérője: 21 mm
Hüvely anyaga: Sárgaréz
Hüvely hossza: 50 mm
Hüvely belső átmérője: 20 mm
Fűtőtest csatlakozás távolság: 50 mm
A takarólap dupla rozetta és két hüvely alkotja
A készletben további csatlakozók több rétegű csövekhez (16x2 mm) és rézcsövekhez (15 mm) találhatóak
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Ellenállás és tartósság
Szín
Fehér
Fedőlap
Igen
Garancia feltételei
Gyártó
Nem találták meg a választ?
Írj nekünk
100% Az ügyfelek ajánlják ezt a terméket
Minőség
Megjelenés
5.0
Általános értékelés alapján 1 Vélemény
  • Megerősített
  • Egyéb variánsok
20%