Mexen Nova 3x LED Izzó E27, A60, 15W, Semleges - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03
search
Mexen Nova 3x LED Izzó E27, A60, 15W, Semleges - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED Izzó E27, A60, 15W, Semleges - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED Izzó E27, A60, 15W, Semleges - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED Izzó E27, A60, 15W, Semleges - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED Izzó E27, A60, 15W, Semleges - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03
Energiahatékonyság Energiahatékonyság
LED Technológia LED Technológia
Semleges szín Semleges szín
Index:
L100-E27-1540-01x03
Strumień świetlny:
1575 lm
Műszaki adatok:
Magasság: 124 mm
Szélesség: 60 mm
Izzó típusa: A60
Menet típusa: E27
Teljesítmény: 15 W
Egyenértékű teljesítmény: 100 W
Fényáram: 1575 lm
Fényszín: Semleges
Színhőmérséklet: 4000K
Színvisszaadási index CRI: Ra ≥ 80
Szabályozható: Nem
Bura színe: Tejszerű
Bura anyaga: Műanyag
Darabszám a csomagban: 3
Energiaosztály: F
Fogyasztás: 15 kWh/1000 h
Védettségi fokozat: IP20
LED Technológia
Semleges szín
Szélesség
60 mm
Magasság
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Strumień świetlny
1575 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383404
Ilość sztuk
4
Garanciális feltételek
20%