Mexen Boone vinil panelek halszálkás 635 x 127 mm SPC 6,5 mm alátét 1,5 mm, 4 V-Vájat, Tölgy - F1192-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Boone vinil panelek halszálkás 635 x 127 mm SPC 6,5 mm alátét 1,5 mm, 4 V-Vájat, Tölgy - F1192-0635-127-505-4V1-01 Mexen Boone vinil panelek halszálkás 635 x 127 mm SPC 6,5 mm alátét 1,5 mm, 4 V-Vájat, Tölgy - F1192-0635-127-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Kopásállósági osztály: AC4 Kopásállósági osztály: AC4
Index:
F1192-0635-127-505-4V1-01
Hosszúság:
635 mm
Szélesség:
127 mm
Vastagság:
6,5 mm
Szerkezet:
Minta - Halszálka - ()
A Mexen Boone panele winylowe jodełka 635 x 127 mm egy prémium padlómegoldás, amely kiemelkedik a tartósságával és esztétikai előnyeivel. Az 635 mm hosszúságú és 127 mm szélességű panelek kompozit polimer-kőanyagból készülnek, amely ellenáll a víznek és mechanikai sérüléseknek. Az integrált IXPE 1,5 mm-es alátét kiváló kényelmet nyújt, míg a 4 V-Fuga és a tölgy struktúra varázslatos megjelenést biztosít. Az AC4-es kopásállósági osztály és a 32-es használati osztály garantálja a hosszú élettartamot. Az antislip DS osztály és az antisztatikus tulajdonságok hozzájárulnak a biztonsághoz. Ideális választás padlófűtéshez, hővezetőképessége 0,144 W/mK. Könnyen tisztítható, és ellenáll a karcolásoknak, így tökéletes választás otthoni és kereskedelmi felhasználásra is.
Termék specifikáció:
Hosszúság: 635 mm
Szélesség: 127 mm
Vastagság: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Koptatóréteg vastagság: 0,55 mm
Kopásállósági osztály: AC4
Használati osztály: 32
Darabszám csomagonként: 20 (10 balos és 10 jobbos)
m² mennyiség csomagonként: 1,61
Struktúra: Tölgy
Anyag: Polimer-kő kompozit
Telepítési módszer: Valinge 2G
Csúszásgátló osztály: DS
Hővezetési képesség: 0,144 W/mK
Antisztatikus ≤ 2kV
4-oldalas V-Vájat
Integrált IXPE alátét - 1,5 mm
Vízállóság - 100%
Felület megkönnyíti a szennyeződések tisztítását
Mechanikai sérülésekkel és karcokkal szembeni ellenállás
Alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel való kompatibilitás
A termékben használt innovatív megoldások
SPC
System Uniclick 2G
Kopásállósági osztály: AC4
Közhasználati osztály: 32
Integrált alátét
Az alátét hő- és hangszigetelő funkciót lát el, valamint a padló stabilitásáért felelős. Termékünk integrált IXPE alátéttel rendelkezik - 1,5 mm - ennek a megoldásnak köszönhetően nincs szükség további anyagok lerakására a padlóra, így a padló elhelyezése sokkal kényelmesebb és gyorsabb.
Vízálló
Puha és kellemes tapintású
Fa szerkezete
A belső terek tökéletes akusztikája
Tartós
Tűzálló
Csúszásmentes
V-fuga
Padlófűtéshez alkalmas
Szennyeződésálló
Antisztatikus
Dilatáció
20 év garancia
Sorozat
Hosszúság
635 mm
Szélesség
127 mm
Vastagság
6,5 mm
Minta
Anyag
Polimer-kő kompozit
Helyes elhelyezési mód
Koptató réteg vastagsága
0,55 mm
Darabszám a csomagban
20
Csomagban lévő m² mennyiség
1,61
V-Fuga
Szerkezet
Árnyalat
Minta
Nem
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
20%
Négyzetméter padló
m2
+10% készlet
1.6129 m2
Csomagok összege 1 - Darabszám: 20
SPC SPC
Index:
F1192-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm