Mexen Killeen 1240 x 182 mm-es vinil panelek, SPC 6,5 mm, IXPE 1,5 mm alátét, 4 V-fuga, Tölgy - F1137-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Killeen  1240 x 182 mm-es vinil panelek, SPC 6,5 mm, IXPE 1,5 mm alátét, 4 V-fuga, Tölgy - F1137-1240-182-505-4V1-01 Mexen Killeen  1240 x 182 mm-es vinil panelek, SPC 6,5 mm, IXPE 1,5 mm alátét, 4 V-fuga, Tölgy - F1137-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Kopásállósági osztály: AC4 Kopásállósági osztály: AC4
Index:
F1137-1240-182-505-4V1-01
Hosszúság:
1240 mm
Szélesség:
182 mm
Vastagság:
6,5 mm
Szerkezet:
A Mexen Killeen panele winylowe kiemelkedő választás otthoni és irodai használatra. A 1240 x 182 mm-es méret és a 6,5 mm-es vastagság (beleértve az 1,5 mm-es integrált IXPE alátétet) stabil és tartós kialakítást biztosít. Az AC4 kopásállósági osztály és a 32-es használati osztály kiemelkedő ellenállóságot garantál a mindennapi kihívásokkal szemben. Az 100%-os vízállóság és a könnyű tisztíthatóság jelentős kényelmet nyújt. A 4 oldalon V-Fuga megjelenés és a Valinge 2G szerelési módszer elegáns és könnyen telepíthető burkolatot eredményez. A kompozit anyag, a tölgyfa struktúra és a mechanikai sérülésekkel szembeni nagy ellenállóképesség hosszan tartó szép megjelenést biztosít. Az antiszatikus tulajdonságok és a kompatibilitás az alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel maximális komfortot nyújt. A csomag 8 darabot tartalmaz, összesen 1,80 m² felület lefedésére.
Termékleírás:
Hosszúság: 1240 mm
Szélesség: 182 mm
Vastagság: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Kopóréteg vastagsága: 0,55 mm
Kopásállósági osztály: AC4
Használati osztály: 32
Darabszám a csomagban: 8
Terület a csomagban: 1,80 m²
Szerkezet: Tölgy
Anyag: Polimer-kő kompozit
Szerelési mód: Valinge 2G
Csúszásgátló osztály: DS
Hővezető képesség: 0,144 W/mK
Antisztatikus ≤ 2kV
4-oldali V-fuga
Integrált IXPE alátét - 1,5 mm
Vízállóság - 100%
Könnyen tisztítható felülettel rendelkezik
Ellenáll a mechanikai sérüléseknek és karcolásoknak
Kompatibilis az alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel
A termékben használt innovatív megoldások
SPC
System Uniclick 2G
Kopásállósági osztály: AC4
Közhasználati osztály: 32
Integrált alátét
Az alátét hő- és hangszigetelő funkciót lát el, valamint a padló stabilitásáért felelős. Termékünk integrált IXPE alátéttel rendelkezik - 1,5 mm - ennek a megoldásnak köszönhetően nincs szükség további anyagok lerakására a padlóra, így a padló elhelyezése sokkal kényelmesebb és gyorsabb.
Vízálló
Puha és kellemes tapintású
Fa szerkezete
A belső terek tökéletes akusztikája
Tartós
Tűzálló
Csúszásmentes
V-fuga
Padlófűtéshez alkalmas
Szennyeződésálló
Antisztatikus
Dilatáció
20 év garancia
Sorozat
Hosszúság
1240 mm
Szélesség
182 mm
Vastagság
6,5 mm
Minta
Anyag
Polimer-kő kompozit
Helyes elhelyezési mód
Koptató réteg vastagsága
0,55 mm
Darabszám a csomagban
8
Csomagban lévő m² mennyiség
1,80
V-Fuga
Szerkezet
Árnyalat
Minta
Nem
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
20%
Négyzetméter padló
m2
+10% készlet
1.8054 m2
Csomagok összege 1 - Darabszám: 8
SPC SPC
Index:
F1137-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm