Index:
W908-900-905-20
Szín:
Fehér
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Fehér - ()
Műszaki adatok:
Szelep anyaga: Sárgaréz
Szelep színe: Fehér
Szelep csatlakozási átmérője: G 1/2"
Maximális működési hőmérséklet: 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Alsó csatlakozás, 50 mm-es távolság
Fej menete: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Fehér
Beállítási skála: 0-5
Hőmérséklet-szabályozási tartomány: 0-29 °C
Környezet hőmérséklete: max 50 °C
Fagyvédelem 5°C
A fej csatlakoztatható a szelep bal vagy jobb oldalára
Borítás színe: Fehér
Rozetta anyaga: Rozsdamentes acél
Rozetta szélessége: 115 x 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső furat átmérője: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
Hüvelyek belső átmérője: 20 mm
A radiátor csatlakozó furatainak távolsága: 50 mm
A borítás kettős rozetta és két hüvelyből áll
A csomag tartalmaz extra csatlakozókat a 16x2 mm-es rétegelt csövekhez és a 15 mm-es rézcsövekhez
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Ellenállás és tartósság
Szín
Fehér
Fedőlap
Igen
Garancia feltételei
20%