Mexen G00 szett termosztatikus sarok/egyenes, Duplex, DN50, arany - W908-900-50
search
Sárgaréz Sárgaréz
Fagyás elleni védelem Fagyás elleni védelem
Hőmérséklet-szabályozás Hőmérséklet-szabályozás
Index:
W908-900-50
Típus:
Egyenes, Sarok
Sorozat:
G00
Szín:
Arany
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Arany - ()
A Mexen G00 termosztatikus sarok/egyenes szett, Duplex, DN50, arany, kiváló funkcionalitást és tartósságot kínál. Sárgarézből készült elegáns arany bevonattal, a szett különféle csatlakozásokhoz alkalmas. Maximális üzemi nyomás 10 bar, és a hőmérséklet-szabályozási tartomány 0 és 29 °C között van. Többrétegű és réz csövekhez való csatlakozókat tartalmaz, valamint univerzális megoldásokat a fal- vagy padlóbeépítéshez. Ideális választás modern és stílusos fűtési rendszerekhez.
Műszaki adatok:
Szelep anyaga: Sárgaréz
Szelep színe: Arany
Szelep csatlakozásának átmérője: G 1/2"
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Alsó csatlakozás 50 mm távolsággal
Fej menete: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Arany
Beállítási skála: 0-5
Hőmérsékletszabályozási tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelem 5°C
A fej bal- vagy jobb oldalról történő csatlakoztatásának lehetősége
Többrétegű csövekhez 16x2 mm-es és réz csövekhez 15 mm-es további csatlakozók mellékelve
A termékben használt innovatív megoldások
Sárgaréz
Fagyás elleni védelem
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
2 év garancia
G00
Típus
Egyenes , Sarok
Szín
Arany
Csatlakozó átmérője
G 1/2"
Fedőlap
Nem
Használati útmutató - radiátorszelep
Használati utasítás - termosztatikus fej
Biztonsági információk - radiátorszelep
Biztonsági információk - termosztatikus fej
Garancia feltételei
20%