Mexen G00 termosztatikus szett sarokszelep, Duplex, DN50, arany - W907-900-50
search
Sárgaréz Sárgaréz
Fagyás elleni védelem Fagyás elleni védelem
Hőmérséklet-szabályozás Hőmérséklet-szabályozás
Index:
W907-900-50
Típus:
Sarok
Sorozat:
G00
Szín:
Arany
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Arany - ()
A Mexen G00 termosztatikus szett sarokszeleppel, Duplex, DN50, arany, kiváló műszaki paramétereket kínál. Sárgarézből készült és elegáns arany színben kapható, a szelep csatlakozási átmérője G 1/2", maximális üzemi nyomása 10 bar, és üzemi hőmérséklete akár 120°C is lehet. Az alsó csatlakozó 50 mm-es osztása és az M30 x 1,5 mm-es fejmenet egyszerű telepítést biztosít. A 0 és 29°C közötti hőmérséklet-szabályozás rendszere és az 5°C-os fagyvédelmi biztosítás további előnyök.
Műszaki adatok:
Szelep anyaga: Sárgaréz
Szelep színe: Arany
Szelep csatlakozási átmérője: G 1/2"
Üzemi hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Radiátorszelep tápláló és elzáró
Alsó csatlakozás 50 mm-es osztásban
Fej menete: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Arany
Szabályozási skála: 0-5
Hőmérséklet szabályozási tartománya: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelmi biztosítás 5°C
Fej csatlakoztatási lehetősége a szelep bal vagy jobb oldalán
Tartalmaz további csatlakozókat 16x2 mm-es többrétegű csövekhez és 15 mm-es rézcsövekhez
A termékben használt innovatív megoldások
Sárgaréz
Fagyás elleni védelem
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
2 év garancia
G00
Típus
Sarok
Szín
Arany
Csatlakozó átmérője
G 1/2"
Fedőlap
Nem
Használati útmutató - radiátorszelep
Használati utasítás - termosztatikus fej
Biztonsági információk - radiátorszelep
Biztonsági információk - termosztatikus fej
Garancia feltételei
20%