Mexen AXS 150 fürdőszobai ventilátor páratartalom-érzékelővel, fehér - W9601-150H-00
search
Golyóscsapágy Golyóscsapágy
Higrosztát Higrosztát
Csendes működés Csendes működés
Index:
W9601-150H-00
Szín:
Fehér
Átmérő :
150 mm
Páratartalom-érzékelő:
Igen
Időzítő:
Nem
Átmérő - 150 mm - ()
Szín - Fehér - ()
A Mexen AXS 150 egy fehér fürdőszobai ventilátor 150 mm-es átmérővel, amely csendes működéséről (35 dB 3 m távolságból) és alacsony teljesítményfelvételéről (18 W) ismert. Páratartalom-érzékelővel felszerelve, amely automatikusan indítja a ventilátort, amikor a páratartalom meghaladja a 60%-90%-ot, és működik, amíg a szint csökken. Visszacsapószeleppel, golyóscsapágyakkal és IPX4 védelemmel rendelkezik, amely biztosítja a hosszú élettartamot és hatékonyságot. A Mexen AXS 150 falra vagy mennyezetre is szerelhető.
Termékleírás:
Átmérő: 150 mm
Szín: Fehér
Maximális légáramlás: 240 m3/h
Maximális teljesítményfelvétel: 18 W
Zajszint 3m távolságból: 35 dB
Tápellátás: 230 V/ 50 Hz
Védettségi szint: IPX4
A ventilátor felszereltsége:
Méretek:
A - 149 mm
B - 193 mm
C - 112 mm
D - 35 mm
A termékben használt innovatív megoldások
Golyóscsapágy
Higrosztát
Csendes működés
Hatékony szellőzés
Visszacsapó szelep
IPX4 védettségi szint
Felszerelés falra vagy mennyezetre
2 év garancia
Sorozat
AXS
Átmérő
150 mm
Szín
Fehér
Forma
Négyszögletes
Páratartalom-érzékelő
Igen
Időzítő
Nem
Húzós kapcsoló
Mozgásérzékelő
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garancia feltételei
20%
Golyóscsapágy Golyóscsapágy
Higrosztát Higrosztát
Index:
W9601-150H-00
150 mm
Átmérő - 150 mm - ()