Mexen Chattanooga Vinil panelek halszálka 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-Fuga, Tölgy - F1478-0570-095-255-4V1-01
search
Mexen Chattanooga  Vinil panelek halszálka 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-Fuga, Tölgy - F1478-0570-095-255-4V1-01 Mexen Chattanooga  Vinil panelek halszálka 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-Fuga, Tölgy - F1478-0570-095-255-4V1-01
Index:
F1478-0570-095-255-4V1-01
Hosszúság:
570 mm
Szélesség:
95 mm
Vastagság:
2,5 mm
Szerkezet:
Minta - Halszálka - ()
A Mexen Chattanooga panele winylowe jodełka ideális választás otthona szépítéséhez. A 570 x 95 mm méretű, 2,5 mm vastagságú panelek tartós PVC alappal és 0,55 mm-es kopásálló réteggel rendelkeznek, így ellenállnak a mindennapi használatnak. Az AC4 kopásállósági és 32-es használati osztályú burkolat lehetővé teszi a hosszú élettartamot. 4-stronna V-Fuga kialakítás és Dąb struktúra ad stílusos megjelenést az otthoni tereknek. Vízálló és kompatibilis az alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel, könnyen tisztítható felülettel rendelkezik.
Termékleírás:
Hosszúság: 570 mm
Szélesség: 95 mm
Vastagság: 2,5 mm
Koptatóréteg vastagsága: 0,55 mm
Használati osztály: AC4
Felhasználási osztály: 32
Darabszám a csomagban: 26 (13 bal és 13 jobb)
m² a csomagban: 1,40
Szerkezet: Tölgy
Anyag: Műanyag
Szerelési mód: Ragasztva
Csúszásmentesség osztálya: DS
Hővezetési képesség: 0,087 W/mK
Antisztatikus ≤ 2kV
4-oldalas V-Fuga
Integrált PVC alap
Vízállóság - 100%
Könnyen tisztítható felület
Ellenálló a mechanikai sérülésekkel és karcolásokkal szemben
Kompatibilis alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel
Hosszúság
570 mm
Szélesség
95 mm
Vastagság
2,5 mm
Koptató réteg vastagsága
0,55 mm
Garanciális feltételek
20%
Négyzetméter padló
m2
+10% készlet
Index:
F1478-0570-095-255-4V1-01
570 mm
95 mm
2,5 mm