Mexen Manhattan vinil panelek halszálka 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC aljzat, 4 V-fuga, Tölgy - F1473-0570-095-255-4V1-01
search
Mexen Manhattan vinil panelek halszálka 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC aljzat, 4 V-fuga, Tölgy - F1473-0570-095-255-4V1-01 Mexen Manhattan vinil panelek halszálka 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC aljzat, 4 V-fuga, Tölgy - F1473-0570-095-255-4V1-01
LVT LVT
Ragasztásos szerelés Ragasztásos szerelés
Kopásállósági osztály: AC4 Kopásállósági osztály: AC4
Index:
F1473-0570-095-255-4V1-01
Hosszúság:
570 mm
Szélesség:
95 mm
Vastagság:
2,5 mm
Szerkezet:
Minta - Halszálka - ()
A Mexen Manhattan panele winylowe jodełka ideális választás a stílusos és tartós padlóburkolatok kedvelőinek. Ezek a panelek 570 x 95 mm-es méretükkel könnyen illeszkednek bármely belső térbe, míg a 2,5 mm-es vastagság és AC4 kopásállósági osztály kiemelkedő tartósságot biztosít. A 100%-os vízállóság, a 32-es használati osztály és a DS csúszásgátló besorolás alkalmassá teszi a terméket nedves helyiségekbe is. Az integrált PVC aljzatnak és a 4-szögű V-fugának köszönhetően a Mexen Manhattan egyszerűen ragasztható, és ideálisan alkalmazható akár alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel is.
Termék specifikáció:
Hosszúság: 570 mm
Szélesség: 95 mm
Vastagság: 2,5 mm
Kopóréteg vastagsága: 0,55 mm
Kopásállósági osztály: AC4
Használati osztály: 32
Darabszám csomagban: 26 (13 bal és 13 jobb)
m² mennyiség csomagban: 1,40
Szerkezet: Tölgy
Anyag: Műanyag
Szerelési mód: Ragasztás
Csúszásgátló osztály: DS
Hővezető képesség: 0,087 W/mK
Antisztatikus ≤ 2kV
4-oldalas V-fuga
Integrált PVC aljzat
Vízállóság - 100%
Könnyen tisztítható felülettel
Ellenálló a mechanikai sérülésekkel és karcolásokkal szemben
Kompatibilis az alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel
A termékben használt innovatív megoldások
LVT
Ragasztásos szerelés
Kopásállósági osztály: AC4
Közhasználati osztály: 32
Integrált alátét
Vízálló
Puha és kellemes tapintású
Fa szerkezete
A belső terek tökéletes akusztikája
Tartós
Tűzálló
Csúszásmentes
V-fuga
Padlófűtéshez alkalmas
Szennyeződésálló
Antisztatikus
20 év garancia
Sorozat
Hosszúság
570 mm
Szélesség
95 mm
Vastagság
2,5 mm
Minta
Anyag
Műanyag
Helyes elhelyezési mód
Ragasztóra
Koptató réteg vastagsága
0,55 mm
Darabszám a csomagban
26
Csomagban lévő m² mennyiség
1,40
V-Fuga
Szerkezet
Árnyalat
Természetes
Minta
Nem
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
20%
Négyzetméter padló
m2
+10% készlet
1.4079 m2
Csomagok összege 1 - Darabszám: 26
LVT LVT
Index:
F1473-0570-095-255-4V1-01
570 mm
95 mm
2,5 mm