Mexen Uni-Term radiátorszelep, Duplex, DN50, arany - W907-000-50
search
Sárgaréz Sárgaréz
1 MPa 1 MPa
Standard csatlakozás Standard csatlakozás
Index:
W907-000-50
Típus:
Szín:
Arany
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Arany - ()
A Mexen radiátorszelep sarokszelep, Duplex, DN50, arany kiváló minőségű sárgarézből készült, és elegáns arany kivitelezés jellemzi. A G 1/2" csatlakozó átmérőjének, az M30 x 1,5 mm-es menetnek, a maximum 120°C-os működési hőmérsékletnek és a 10 bar-os üzemi nyomásnak köszönhetően rendkívül hatékony. A szelep lehetőséget biztosít a fej bal vagy jobb oldali csatlakoztatására, és alsó csatlakozás 50 mm-es távolsággal rendelkezik. A készlet tartalmaz többrétegű és rézcsövekhez való csatlakozókat.
Műszaki adatok:
Anyag: Sárgaréz
Szín: Arany
Csatlakozó átmérő: G 1/2"
Menet a fejhez: M30 x 1,5 mm
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Ellátó és elzáró radiátorszelep
Alsó csatlakozás 50 mm-es távolsággal
A fej bal vagy jobb oldali csatlakoztatásának lehetősége
Komplett készlet többrétegű 16x2 mm-es csövekhez és 15 mm-es rézcsövekhez
A termékben használt innovatív megoldások
Sárgaréz
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Standard csatlakozás
2 év garancia
Sorozat
Típus
Szín
Arany
Csatlakozó átmérője
G 1/2"
Garancia feltételei
Gyártó
Nem találták meg a választ?
Írj nekünk
100% Az ügyfelek ajánlják ezt a terméket
Minőség
Megjelenés
5.0
Általános értékelés alapján 1 Vélemény
  • Megerősített
  • Egyéb variánsok
20%
Sárgaréz Sárgaréz
1 MPa 1 MPa